14 Ağustos 2014 Perşembe

Signal White Now Gold ile Doyasıya Sırıtabilmek


Geçtiğimiz hafta Fikri Mühim aracılığı ile Signal markasının yeni çıkan ürünü olan Signal White Now Gold yeni diş macunu ve Signal Ultra Reach diş fırçası elime ulaştı. Fırçayı şuan için ihtiyaç duymadığımdan henüz kullanmasam da macunu kullanmaya çoktan başladım. Ben diş konusunda aslında hep bir şeylerden muzdaribim. Kahve ve çay fazla tüketmesem de ve hayatımda sigarayı hiç kullanmamış olsam da dişlerim yeterli beyazlıkta değil. Tatlı ve dondurmayla ise enteresan bir şekilde hiç aram yok. Buna rağmen çocukluktan itibaren sahip olduğum bolca dolguya sahibim. 4-5 yılda bir belki de daha kısa sürede dolguları yenileme gibi bir zorunluluğum var. O nedenle gerçek hayatta ve fotoğraf çekimlerinde dişlerime çok güvendiğimi söyleyemeyeceğim. Genelde tutuk bir gülümsemeyle hayatımı devam ettirmeye çalışıyorum. Başlıkta gülmek yerine sırıtmak dedim farketmişsinizdir. İşte ben sırıtmaya hasret kalanlardanım. Çünkü sırıtmak diş rengi ve sağlığından sıfır şüpheye sahip insanların özgüvenini gösteriyor bana göre.

Bir haftadır ise Signal White Now Gold ürününü Fikri Mühim ve Signal sayesinde tecrübe ediyorum. Şu ana kadarki sonuçtan ise oldukça memnun kaldım diyebilirim. Kısa sürede diş rengimde farkedilir bir beyazlama gerçekleşti. Yanında gönderilen testerlardan ise bolca çevremdeki arkadaşlarıma dağıttım. Genel olarak tepkiler olumlu oldu. Ayrıca macunun renginin mavi olması olaya eğlenceli bir boyut katıyor. Yaşı ufak tüketiciler içinse bu mavi renk diş fırçalama zorunluluğunu oyuna çeviren bir eğlence niteliğinde. Ben bile aynada bakıp kendimce eğleniyorum bazen.

İşin önemli diğer boyutu ise ürünün tamamen test edilmiş bir ürün olması ve bu anlamdaki güvenirliliği. Çünkü beyazlama vaad eden bir çok diş macunu başta tebeşir tozu olmak üzere birçok zararlı kimyasal ürün içerebiliyor. Bu da dişlerin dış görünüşündeki boya algısı ile geçici beyaz bir görünüm sağlarken dişe içten içe kimyasal olarak zarar veriyor. Signal White Gold Now ise kesinlikle zararlı kimyasal maddeler içermiyor.

Signal White Now Gold fikirlerimin şimdilik bunlardan ibaret. Sizden daha beyaz gülüşlerin ve bu gülüşe ait özgüvenin peşindeyseniz, kesinlikte ürünü kullanmanızı öneririm.

Adeta sesimi duyarak hınzır gibi yetişen Fikri Mühim'e ve Signal markasına ise teşekkür etmessem olmaz tabii.


3 kişi ahkam kesmiş:

SmG dedi ki...

Signal white now kullanıyorum, oldukça memnunum. Tavsiyen sayesinde white now gold'a terfi edicem artık :)

Ali CALISKAN dedi ki...

Reklam mı şimdi bu? :D

Ayşa (Ayşe Nur) dedi ki...

Hayır Ali bey, blogumda sadece ürün hakkında fikirlerimi beyan ettim. Reklam yaparak ürünü yüceltme gibi bir amacım ve her hangi bir çıkarım yok yani. Hoş reklam diye de düşünüyorsanız canınız sağolsun. Zira mesleğim Reklamcılık ne de olsa.