19 Şubat 2012 Pazar

Gerimde Kalanlar

Yazamadığım süre içerisinde neler mi gerimde kaldı. Öncelikli olarak söylemeden geçilemeyecek olan 14 Şubat curcunası. Benim için gereksiz ancak bazı kişilerin için 14 Şubatın gerekli olduğunu düşünüyorum. Çiçeği, hediyesi, yemeği bahane, sevdiği kişiye değer verdiğini hissetirmek asıl şahane bu günde. Bazıları kolay dillendiremiyor sevdiğini, "Seni Seviyorum"u söylemeyi erteliyor sürekli sevdiği insana. 14 Şubat oldukça yararlı olabiliyor bu gibi durumlarda. Kişilerin erteleme şansı pek olmuyor hislerini.

Bunun dışında diğer günlerimde de pek bir bereketli bir haftayı geride bıraktım. Annemin, arkadaşımın yaşgünü, yıldönümü, sevgililer günü. Birde uzun zamandır ertelediğim bir şey yaptım. Tiyatroya gittim dün akşam. Şu meşhur "Keşanlı Ali Destanı"na gittim. Kerem Alışık, Yavuz Bingöl, Songün Öden, Tuğba Ünsal'ın başrollerini paylaştığı müzikal tiyatroyu oldukça eğlenceli buldum. Kaçırılmaması gereken bir oyun diye düşünüyorum.

Bunun dışında ÜDS kaydının songünü olduğunu okulda arkadaşım tarafından öğrendiğim ve zor bela kaydımı gerçekleştirdim. Ama sınav epey zorlayacağa benzer.

Daha sonra Mad Men dizisine sardım. Etraftan çok duyunca, en ilgi çeken bir Reklam ajansını ve Reklamcıların hayatını konu alınca bende merakıma yenildim. Daha 1. sezondayım ama epey heyecanlı gidiyor.

Şimdilik gerimde kalanlar bunlar, ilerimde neler var o da ileriki günlerde.0 kişi ahkam kesmiş: