26 Temmuz 2014 Cumartesi

Herkese İyi Bayramlar


Bayram kapıya dayandı gene. Nerede o eski bayramlara girmeden bu bayramda gene aile büyüklerimle geçirebildiğim için şanslıyım aslında. Çünkü biz yetişkin haline büründükçe anneler, babalar, anneanneler, babaanneler ve dedeler giderek yaşlanıyor. Biz ise bugün ve hiç bir zaman onlarsız bir bayram düşünemiyoruz. Her ne kadar ömür boyu tüm bayramlarımıza eşlik edemeyeceklerini bilsek de bu düşünceleri kabullenmek istemiyoruz hiç bir zaman. Aslında bu gerçeği farkında olup her bayram bunun mutluluğuyla bile yetinebilmek önemli. Gene kaybettiğimiz yakınlarımızı hatırlamak ve ona özlemimizi dile getirmek gerek bayramlarda. Çünkü ben bedenen yanımızda olmasalar dahi bu ruhen böyle özel günlerde tüm söylediklerimizi hissedeceklerine inancındayım.

Özetle sevdiklerimizle birlikte olmanın tadını çıkaralım bu bayram. Fazla bir bahaneye gerek yok, sadece yanımızda oldukları için mutlu olalım. Herkese şimdiden mutlu bayramlar.


5 kişi ahkam kesmiş:

SmG dedi ki...

İyi bayramlar :)

*mehtAp dedi ki...

Bayramınızı kutlarım...

Adsız dedi ki...

İyi bayramlar! (:

Recep Altun; dedi ki...

Merhabalar.
Blog sayfamın izleyiciler eklentisindeki profil bilgilerinizden gelerek sayfanıza ulaştım.

Mübarek Fıtır(Ramazan)bayramınızı kutlar;sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

Pelin TOY dedi ki...

Merhabalar blogunuzu blog keşif etkinliği sayesinde keşfettim ve takibe aldım :) Çok güzel bir etkinlik oldu gerçekten bu sayede bir çok blogu keşfetmiş oluyoruz :) Çok güzel bir blogunuz var . bana da beklerim :))))
http://tasarimkaravani.blogspot.com.tr/