23 Eylül 2016 Cuma

Yeni Yılın İlk Umresi Semersah.com’daHac ve Umre ziyaretleri için kutsal topraklara gitmek isteyenlerin en çok tercih ettiği özel kuruluş olan Semerşah Turizm, kaliteli, konforlu ve huzurlu hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Hac ve Umre ibadetleri bireylerin kendilerini yenilemeleri, Hak yoluna konsantre olmaları, günlük yaşamın karmaşasından kurtulup Hak’a dönmelerini sağlar. Bu bakımdan tercih edilen kuruluşun işinin ehli, alanında deneyimli olması gerekir. İşte tam da bu bağlamda Semerşah Turizm misafirlerinin ibadetin öncesinde, ibadet sırasında ve yeniden evine dönene kadar huzur içinde olmalarını garanti edebilmektedir. Öncelikle Semersahturizm.com adresini ziyaret eden bireyler, hizmetler hakkında detaylı bilgi ve yönlendirme elde edebilmekteler. Özellikle Umre’ye gitmek isteyenler Semersahturizm.com’a girerek Umre ön kayıt formunu doldurduklarında en kısa zamanda kendilerine geri dönülmektedir. Bu sayede en uygun fiyatlara, istenilen dönemler içindeki Umre turlarına katılabilmek mümkün olmaktadır. Semersah Turizmin internet sitesini takip ederek Umre turlarıyla ilgili kampanyalardan da haberdar olmak mümkündür.

2017 Ocak Umre Turu
Umre turlarının nasıl, ne zaman ve ne şekilde yapılabileceği ile ilgili genel bilgiler Semersahturizm.com’da bulunabilmektedir. Bununla birlikte merak edilen ve talep edilen detaylı bilgiler ise Umre ön bilgi ve ön kayıt formu doldurularak yetkili kişilerden öğrenilebilmektedir. Semersah Turizmin 2017 yılı Ocak ayı Umre turu ile ilgili bilgilere de yine Semersahturizm.com’dan ulaşmak mümkündür. Bu bağlamda 2017 yılının ilk Umresi olan Ocak ayı Umresine uygun fiyatlarla katılmak isteyenler Türkiye genelinden rezervasyon yaptırabilmekteler. Semersah Turizm ile Ocak ayında Umreye gidecek olanlar, kredi kartına taksit imkânı ile çok uygun fiyatlarla Umre kayıtlarını yapabileceklerdir.

Semerşah Turizm İle Ocak Umresi
2017 yılı Ocak ayında gerçekleşen Umrede, misafirler Semerşah Turizm güvencesi ile lüks otellerde 2, 3, 4 kişilik odalarda konforlu ve huzurlu bir ortamda konaklama imkânı bulacaklar. Ocak Umresi misafirleri Mekke’de Hare-mi Şerif’e 10 dakika mesafedeki Semerşah Plaza’da, Medine’de ise Mescid-i Nebevi’ye sıfır mesafede bulunan Ramada Otel’de konaklayacaklar. Mahremiyet kurallarının hüküm sürdüğü otellerde misafirlerin ibadetlerini huzur içinde geçirmeleri temel hedeftir. Modern donanımlı otellerde Türk aşçıların hazırladığı yemekler misafirlere sunulmakta ve misafirlerin her türlü konforu ve ihtiyacı göz önünde bulundurulmaktadır. İbadetini yerine getirirken dünyevi hiçbir sorunla karşılaşmak istemeyen ve uygun fiyatlarla Umre’ye gitmek isteyen tüm Müslümanlar Semerşah Turizmin 2017 Ocak Umresine katılmalıdır.
0 kişi ahkam kesmiş: