22 Şubat 2015 Pazar

Fikrimühim Ürün Deneyimi: Nestle Köpüklü Coffee Mate


Daha önce yazdığım şu yazımda Fikrimühim sayesinde yaşadığım Coffee Mate deneyimimden sizlere bahsetmiştim. Zaten daha önce Coffee Mate'i kahvemi yumuşatmak için kullanıyorum. Ancak bu kez Coffee Mate'in yeni çıkan Köpüklü Nestle Coffee Mate ile tanışma fırsatı buldum. Gene Fikrimühim sayesinde tabii ki. Fikrimühim'in Nestle'ye ait gönderdiği kitte bir paket Nescafe, bir paket Köpüklü Coffee Mate ve bilgilendirme amaçlı broşür yer alıyordu. Evde tam da nescafe kavanozunun dibine varmışken hınzır gibi yetişen bir kit oldu diyebilirim. Her ne kadar kargo şirketi (burdan da Yurtiçi Kargo'ya protesto olsun!) kitin lila renk metalik kutusunu eğri büğrü elime ulaştırmış olsa da gerçekten şık bir sunum olduğunu içtenlikle söyleyebilirim.

Köpüklü Coffee Mate'in görsellik ve içimi açısından incelersem. Bir tatlı kaşığı Nescafe'ye, üç tatlı kaşığı Köpüklü Coffee Mate konması öneriliyor. Köpük açısından beklentimi çok tutmuş olmalıyım ki köpüğü yetersiz bularak toplam dört kaşık ekliyorum. Yine de köpüğü bir Cappuccinno ya da Caffe Latte ile yarışır düzeyde değil. Lezzet olarak oldukça başarılı. Sade nescafe içemeyen biri olarak hem kahvenin tadını bastırmaması hem de tadını yumuşatması benim açımdan çok önemli. İkisi arasında da oldukça ince bir çizgi var. Coffee Mate bunu oldukça iyi beceriyor.

Coffe Mate'den daha önceki yazımda bahsettiğimden geri kalan düşüncelerime oradan da ulaşabilirsiniz. Yeni ürünleri tatmamızı sağlayan Fikrimühim ve Nestle markasına ise teşekkürlerimi iletiyorum. Twitter'da ise #KeyfiKöpürt diyerek Coffe Mate'in bu yeni ürünü hakkında düşüncelerimi markayla paylaşma fırsatını elde ediyorum. Bir seneden fazla SM yöneticiliği yapmış biri olarak markaların tüketicilerin en ufak fikrini dahi önemsediklerini bildiğimden size de aynı şeyi öneriyorum. Olumlu ya da olumsuz tüm markalar düşüncelerinizi ve yazdıklarınızı dikkate alıyorlar emin olun. O yüzden fikir beyan etme konusunda elinizi korkak alıştırmayın. Şimdilik benden bu kadar. Kafein meraklısı arkadaşlarımın içinde ürünü tecrübe edenler varsa onların da fikirlerini muhakkak bekliyorum.
15 kişi ahkam kesmiş:

Mutfakfelsefem dedi ki...

Ne güzel olmuş.. afiyet olsun.. Annem bilhassa çok sever.. sevgiler

dilekce54.blogpot.com dedi ki...

Ben de istiyordum bana yollamadılar :D Afiyet olsun :D

Unknown dedi ki...

Afiyet şeker olsun. Kahveleriniz çok olsun.Antalya dan sevgiler.

Ayşa (Ayşe Nur) dedi ki...

Hatice Yüksel ve Kendi Mutfağında Şef teşekkür ederim.

Dilekçe, kargoyla ilgili sıkıntı olabilir. Yakınınızda olan Yurtiçi Kargo'yu bence bir rahatsız edin. Ben arkasını aramasam geri yollayacaklarmış kargomu çünkü. Ben de sizin gibi firmayla alakalı bir sorun zannedebilirdim. Yakınımdaki şubede telefonlara cevap vermiyor. En son merkez şubeyi arayıp durumu bildirdim de dilekçe yazıp şubede tuttular ve ben de gittim aldım. Belki sizinkini de geri göndermişlerdir. Belli mi olur.

Unknown dedi ki...

çok güzelmiş ohh miss afiyetler olsun...

nilgunozenaydin dedi ki...

Afiyet olsun canım...
http://ciziyorumdikiyorum.blogspot.com.tr

Ayşa (Ayşe Nur) dedi ki...

Seda Yılmaz, Nilgün Aydın çok teşekkür ederim :)

birgulunlezzetleri dedi ki...

Afiyet olsun. Nefis koku tat.

bademlebuduk dedi ki...

fikrimühim sayesinde yeni tatları keşfetmek güzel.

Unknown dedi ki...

Bende marketten aldım geçenlerde ama umduğumu bulamadım maalesef.

Ayşa (Ayşe Nur) dedi ki...

birgül erdogan, teşekkür ederim.

Adsız dedi ki...

Ben markete gidiyorum arkadaş,böyle can çektirici betimleme olmaz ki!:))

nilsss dedi ki...

Ben de fikri mühim olarak deneme şansına eriştim veee çok beğendimmm..sevgiler

Unknown dedi ki...

Afiyet olsun.. Fikri mühim kullanıcısı olarak gerçekten harika bir deneyim olduğunu söyleyebilirim :)

Arzu Göncü Hangül dedi ki...

Merhaba,ben de deneyimledim ürünü..Köpüğü bana da yetersiz geldi..Nescafe severek kullandığım bir marka ama süt tozunu sevemedim bir türlü..Kahvemi şekersiz içtiğim için süt tozuyla yaptığımda bana şeker koymuşum izlenimi veriyor..Ben sütle devam:))Sevgiler..