29 Aralık 2013 Pazar

Optimum Outlet'in 2. Blogger BuluşmasıBeni uzun zamandan beri takip edenler hatırlarlar. Geçtiğimiz sene (2012) Ağustos ayında İzmir Gaziemir Optimum Outlet İzmir'deki en çok takip edilen blog yazarları ile Optimum'da gerçekleşen kahvaltıda bir araya gelmiş ve bu etkinlikte eğlenceli zamanlar geçirmiştim. (O yazım için)

Bu sene ise aynı etkinliğin ikincisi için Optimum Outlet'in idari kadro çalışanları ve biz İzmir'deki blog yazarları tekrardan bir araya geldik. Yılbaşına bir hafta kala gerçekleşen bu etkinlik, geçen yıla nazaran daha da renkli geçti. Moda, yemek ve aktüel alanında blog yazan birçok İzmir'den bloggerlarla bir araya gelerek kaynaşma ve sohbet etme şansına tekrardan dahil oldum. Bundan önce gerçekleşen etkinliklerden sima olarak ilk kez karşılaştıklarımın yanında daha önce çokça kez sohbet etme şansı yakaladığım Wantthefashion moda bloguyla modada kendi tarzını konuşturmaya başaran Sedef, yemek ve tarih konusunda rüştünü ispatlayan ve biricik tatlı kızıyla etkinliklere renk katan Cafe Portakal blogunun sahibi Bahar, uzunca bir sohbetten sonra epey ortak yönümüzün olduğunu farkettiğim Nerwen44 blogunun sahibi ve yarı adaşım Nur da bu etkinlikte vardı. Diğer yanda aynı gece tanıştığım Göknur, kendi adını taşıyan Tugcegorgulu blogunun sahibi Tuğçe, beni blogumdan takip eden ve belki de beni benden fazla tanımış olan Lezzet Senfonisi blogunun sahibi Öznur Hanım ve İzmir'den lezzetler blogunun sahibi Oya Hanım ise ilk kez tanıma fırsatı yakaladığım ve benim için gecenin bonusları olan diğer blog yazarlarıydı.

Hele bazı blog yazarları var ki bir elinde bin marifet. Tugcegorgulu moda blogunun sahibi Tuğçe, aynı zamanda moda tasarım öğrencisi. Henüz birinci sınıfta olmasına karşı her model cep telefonuna uygun, kişiye özel telefon kapakları tasarlıyor. Bu harika telefon kapaklarına şu linkten ulaşabilirsiniz.

Optimum Outlet'in Halkla İlişkiler Sorumlusu Yıldız Sedef hanımın daveti ile gerçekleşen etkinlikte, kendisi ile bu kez sohbet etme şansını yakaladım. Şans diyorum çünkü Yıldız Hanım, Optimum Outlet Gaziemir'in adeta yaşam damarlarından biri ve aynı anda birçok işe koşturan bir kurtarıcı. Onu boş yakalamak neredeyse imkansız. Optimum Outlet'in Halkla İlişkiler alanında yaptığı birçok güzel ve farklı etkinlikte hep onun parmağı var. Meslektaş da olunca sektörle alakalı sohbet edemeden duramadık.

Diğer yanda gene Pazarlama ve Halkla İlişkiler Uzmanı Baran Bey ile tanıştık. Kendisinin Gıda Mühendisi olup, sonradan PR alanına yönelmesi epey bir ilgimi çekti.

Özetle bolca sohbetli, Bisquitte'in harika yemekleri eşliğinde muhteşem bir gece geçirmiş olduk. Üstüne bir de Optimumu Outlet'in biz bloggerlara hediye ettiği yılbaşı paketi ile birlikte geceye dair saklanabilecek küçük hatıralarımız da oldu. Geceye dair tüm fotoğraflara ise linkten ulaşabilirsin.

Son olarak benzer etkinliklerin İzmir'de artmasını diliyorum. Böylece bloggerlarla daha sık bir araya gelip, bolca çene çalabilelim istiyorum.


5 kişi ahkam kesmiş:

Lezzet Senfonisi dedi ki...

Bende bende istiyorum tekrar buluşabilmek ve bolca çene çalabilmek :)) keyifliydi seni tanımak canım mesud oldum ki zaten kısmen tanıyordum ;)) biliyorsun hayran hayran...
Sevgiler, mutlu yıllar.

LaceToys dedi ki...

Ayşe Nurcum seninle tanımak çok keyifliydi.. İnşallah başka etkinliklerde görüşme şansımız olur.. Mutlu seneler..:))

Unknown dedi ki...

Canım sizlerle olmak oldukça keyifli benim içinde,daha sık görüşebilmek dileğiyle.Sevgiler

There and Here dedi ki...

İzmir’li bir bloggerların toplanacak kadar çoğaldığının bile farkında değildim :) Şimdi teker teker geziyorum blogları, bu post’a denk gelmem çok güzel oldu. Sevgiler...

http://there-andhere.blogspot.com/

Anonim dedi ki...

Eski bir yazı ama dikkatımı çekti yanda :) Ne güzel yapmıssınız acaba artık oluyor mu bilmiyorum bende izmirdenim ama daha yeni :D belki ilerde bende tanısırıım sizlerle
sevgileer